Úvod > Rozvoj obce > Projekty a investice > Rok 2021

Rok 2021

Program rozvoje venkova ČR – SZIF

SZIF logo

Podpora provádění operací v rámci komunitně vedeného místního rozvoje

Projekt: „Vybavení pro spolkovou činnost – obec Ochoz“

Fotodokumentace po realizaci

Program na podporu pořízení drobného majetku v oblasti kultury v Olomouckém kraji v roce 2021

Olomoucký kraj logo

Projekt „Vybavení Obecní knihovny Ochoz – pořízení regálů na knihy“ je realizován za finanční podpory Olomouckého kraje ve výši 26.000,- Kč.

Prezentace projektu – vybavení knihovny

Program na podporu investičních akcí v oblasti sportu – technické a sportovní vybavení sportovních a tělovýchovných zařízení v Olomouckém kraji v roce 2021

Olomoucký kraj logo

Projekt „Komunitní centrum s kulturně-společenským areálem v obci Ochoz – SO7 – Travnaté hřiště – zavlažovací systém“ je realizován za finanční podpory Olomouckého kraje ve výši 50.000,- Kč.

Prezentace projektu – zavlažovací systém

Program obnovy venkova Olomouckého kraje 2021

Olomoucký kraj logo POV logo

DT 02_01_03 – Podpora přípravy projektové dokumentace

Projekt „Projektová dokumentace – chodníky u silnice č. III/4481“ je realizován za finanční podpory Olomouckého kraje z Programu obnovy venkova 2021 ve výši 60.000,- Kč.

Plakát publicita POV 2021 – po realizaci

Projekt „Komunitní centrum s kulturně-sportovním areálem v obci Ochoz: dětské hřiště a multifunkční hřiště – 1. etapa.“

MMR logo

Podpořeno z prostředků Ministerstva pro místní rozvoj České republiky – Program 11782 – Podpora regionů 2019+.

Projekt „Obnova místních komunikací v obci Ochoz.“

MMR logo

Projekt „Likvidace odpadních vod Ochoz“ – výstavba splaškové kanalizace a ČOV – zahájeno X/2021, dokončení plánováno IX/2021.

Státní fond životního prostředí ČR logo

Podpořeno ze Státního fondu životního prostředí České republiky částkou 26 456 157,70 Kč.

Podpořeno z prostředků Olomouckého kraje – „Fond na podporu výstavby a obnovy vodohospodářské infrastruktury na území Olomouckého kraje 2021“ pro dotační titul č. 1 „Výstavba, dostavba, intenzifikace čistíren odpadních vod včetně kořenových čistíren odpadních vod a kanalizací“ dotací ve výši 1 770 000,- Kč.

Publicita – výstavba splaškové kanalizace a ČOV

Sobota Skoro jasno 20/8 °C